Якісна медична допомога для вашої сім'ї

Комплексне обстеження
"Check-Up"

Це регулярне обстеження для людей,  які не мають особливих скарг на здоров'я з метою профілактики

Чекап - це обстеження, яке людина проходить з профілактичною метою регулярно і свідомо.


Чекап дозволяє виключити зовсім або виявити небезпечні захворювання, які проходять непомітно, на ранніх етапах.


Результат чекапу - це заключення лікаря про стан здоров’я та виявлені захворювання, а також рекомендації по лікуванню та профілактиці.


Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує проходити чекап щороку!

Чекапи для жінок

Гінекологічний чекап

1000 грн

Чекап для жінок
(до 40 років)

3800 грн

Чекап для жінок
(після 40 років)

5150 грн

Чекапи для чоловіків

Урологічний чекап

1500 грн

Чекап для чоловіків
(до 40 років)

3450 грн

Чекап для чоловіків
(після 40 років)

4900 грн

Чому важливо проходити чекап регулярно?

За даними ВООЗ, найчастішими причинами смерті є серцево-судинні хвороби, інфекції нижніх дихальних шляхів, обструктивні захворювання легень, онкологія, хвороба Альцгеймера, діабет, тобто хвороби, які є хронічними і в запущеному стані.

Більшість з цих захворювань легко виліковні на початкових етапах, проте спочатку вони не виявляють практично ніяких симптомів. А сучасний спосіб життя людини не сприяє збереженню здоров’я до старості. Сидяча робота в закритому офісі, куріння, алкоголь, нездорове харчування, стреси та погана екологія значно швидше викликають негативні зміни в організмі.

Саме для цього й існує чек-ап — обстеження організму для раннього виявлення небезпечних захворювань, адже профілактика — запорука здоров’я.

Як відбувається процедура check-up

01

Для комплесного обстеження check up, Вам необхідно прийти в медичний центр лише двічі: спершу здати аналізи та пройти інструментальні обстеження, а після отримання результатів відвідати консультації лікарів.

02

Адміністратор запише Вас на здачу аналізів і проходження інструментальних обстежень, надішле рекомендації стосовно того, як правильно підготуватися до здачі аналізів та УЗ-діагностики. Орієнтовна тривалість - до 60 хв.

03

У призначений час Ви отримуєте заключення та роздруковані результати аналізів. Останній етап - консультації з лікарями. Лікарі роблять консультативний висновок, дають рекомендації та/або призначають лікування. Орієнтовна тривалість - 1,5-2 год.

04

Після отримання результатів аналізів адміністратор узгоджує з Вами час візиту, записує на відповідні консультації до лікарів.

Відгуки з незалежних ресурсів

Гінеколог Савіцька Наталія Валеріївна лікар професіонал у своїй сфері. Вела вагітність + роди + післяродове лікування. Окремо хочу виділити уважність, тактовність, ввічливість та чуйність до пацієнта! Дуже приємна людина та відмінний лікар. Висловлюю велику подяку за підтримку та розуміння!

Великий + що можна попасти до неї на прийом в приватну клініку, так як раніше приймала тільки в жіночій консультації, там завжди великі черги.

Віра Данилюк

Дякую за оперативність і якість наданих послуг. Аналізи здав ранком, в 6 годині скинули результати. Зручно що можна узгодити графік.
Був на прийомі у Лариси Олексіївни дуже приємна людина і компетентний лікар. Дуже задоволений якістю наданих послуг.

Лікар: Сенчук Лариса Олексіївна

Олександр

Лікарка гарна людина. Швидко призначила лікування і через два днів вже відчувається покращення. Рекомендую

Лікар: Федчук Уляна Валеріївна

Мар'яна

Відгук з сайту medics.ua

Була на прийомі у Савіцької Наталі Валеріївної. Завжди ходила до неї на прийом в жіночу консультацію але нарешті вона почала прийом у приватній клініці, де прийняла мене без черги. Все сподобалося
Сподобалось: Моя Наталія Валерівна нарешті приймає швидко;) Адміністрація топ, розміщення клініки шикарне.
Не сподобалось: Не було місця на парковці, треба було шукати де машину залишити

Khrystyna Dukhovych

Дуже задоволений відвідуванням клініки. Все добре, адміністратор дуже приємна дівчинка. Мінус: немає вказівника на вулиці
Був на прийомі у лікаря уролога Себро Олексія, з приводу каменю в нирці Враження найпозитивніші. Чітко і достовірно відповів на всі запитання.

Вказівник вже додали)

Саша Гаврищук

2 вагітності стояла на обліку у цієї чудової лікарки ! Народжувала другу дитину у Наталі Валерівни ! Роди пройшли чудово Завжди на зв’язку Рекомендую

Ольга Т.

Відгук з сайту medics.ua

Дуже мудра лікарка,чудовий спеціаліст своєї справи.Якшо народжувати вдруге то тільки до неї)

Лікар: Савіцька Наталя Валеріївна

Неля Т.

Відгук з сайту medics.ua

Двічі стояла на обліку, двічі народжувала з Наталією Валерівною. Рада, що саме до неї скерувала доля. Прекрасна людина і відмінний спеціаліст.

Христина Г.

Відгук з сайту medics.ua

Двічі стояла на обліку, двічі народжувала з Наталією Валерівною. Рада, що саме до неї скерувала доля. Прекрасна людина і відмінний спеціаліст.

Христина Г.

Відгук з сайту medics.ua

Мені все сподобалось, лікар кваліфікований, доступно розказала, дала рекомендації по додатковому обстеженню. Первинний прийом сподобався.

Лікар: Федчук Уляна Валеріївна

 Світлана

Відгук з сайту medics.ua

Шикарний лікар від Бога!

Пишаюся, що такі лікарі є у нашій державі!

Лікар: Федчук Уляна Валеріївна

Віталій

Відгук з сайту medics.ua

Чудовий лікар .Рекомендую народжувала в неї задоволена дуже)))

Лікар: Савіцька Наталя Валеріївна

Іванна Г.

Відгук з сайту medics.ua

Нова клініка, і дуже позитивні враження абсолютно від всього)
Була на прийомі в Сенчук Лариси Олексіївної все супер , лікар компетентний, професійний підхід, надала рекомендації щодо лікування , все чітко і зрозуміло) А ще дуже привітна)
всім рекомендую

Віталій

Нова та дуже затишна клініка, запис здійснюється легко, обслуговування без черги.
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Оксани Володимирівни. Прийомом залишилася дуже задоволена! Лікар уважно запитала мене про всі скарги, розповіла про необхідні подальші обстеження, відповіла на усі хвилюючі для мене питання і надала відповіді на доступній для мене мові. Дуже вдячна Оксані Володимирівні за якість та професійність.

Alina Yakovenko

Робив нещодавно у клініці УЗД.
Хочу подякувати лікарю Ілоні Володимирівні за уважну і чуйну діагностику! Відчувається, що лікарю не байдуже на стан пацієнта.
Після негативного досвіду в іншій приватній клініці, є з чим порівнювати, тож ставлю 5 зірок))

Микола Рябчун

Інтер'єр

Контакти:

м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи 72