Якісна медична допомога для вашої сім'ї

Павлишин-Мартинюк Оксана Володимирівна

Лікар-Гастроентеролог

Інформація про лікаря

Лікар-гастроентеролог, Павлишин-Мартинюк Оксана Володимирівна індивідуально та комплексно підходить до діагностики та лікування кожного пацієнта, кожного року відвідує велику кількість конференцій та семінарів навчаючись новому. слідкує за міжнародними протоколами. уважна та цілеспрямовона. Працює на результат, проте старається. щоб кожному пацієнтові було комфортно та легко досягнути даного результату.

Відгуки про нашого лікаря
з незалежних ресурсів

Консультація 30 хвилин пройшла на одному диханні, лікар вміє створити приємну атмосферу спілкування. Доньці вже наступного дня стало краще (здивувало, що призначили тільки 2 препарати). Пройшов тиждень після консультації, лікар весь час була на зв’язку, донька забула що хворіла.

Анафійчук Олеся Ігорівна

Лікар дуже приємна та розумна, ще раз переконалась що треба вибирати молодих доказових лікарів. Доньку лікуємо вже 3 день, їй значно краще. Добре, що є чат з лікарем 10 днів і можна перепитати в разі чого. Однозначно рекомендую, консультація була легкою та приємною.

Alina Yakovenko

Щиро дякую за професійну консультацію! Лікар компетентна, призначення та рекомендації раціональні, а спілкування легке та невимушене. Обов’язково буду звертатись ще за необхідності.

Alina Yakovenko

Вартість послуг:

Первинна консультація

400 грн

Повторна консультація

250 грн

Часті запитання

Інтер'єр

Контакти:

м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи 72